فروش و عرضه انواع مهتابی های ضد انفجار

فروش و عرضه انواع مهتابی های ضد انفجار 

انواع مهتابی EX بر اساس جنس بدنه: (explosion proof)
1- مهتابی فلزی ضد انفجار
این مهتابی ضد انفجار در صنایعی که در آنها انواع بخارات اسیدی و معدنی وجود دارد و سبب خوردگی تجهیز می شود قابل استفاده است.مهتابی فلزی ضد انفجار در دو جنس مختلف اسنلس استیل و بدنه آلمینیوم تولید می گردند.

2-مهتابی با کالیت (پلاستیک فشرده) ضد انفجار
این نوع محصولات از باکالیت یا همان پلاستیک فشرده و تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده اند.معمولا برای محیط های خورنده مورد استفاده قرار نمی گیرند چراکه در اثر برخور بدنه تجهیز با انواع بخارات اسیدی دچار تغییر رنگ مایل به بنفش می شوند. مهتابی ضد انفجار می توان در محیط های مستعد انفجار که در آنها موارد خورنده وجود ندارد استفاده کرد.

برند های مطرح مهتابی ضد انفجار:
تمامی محصولات مورد استفاده در صنایع حساس باید دارای تاییده های بین المللی باشند چرا که کوچکترین نقص در آنها، سبب اتفاقات جبران ناپذیری خواهد بود
با این حال چند برند مطرح در صنایع داخلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند
مهتابی ضد انفجار ایرانی:
 
مهتابی ضد انفجار مازی نور :
این مهتابی یکی از پر مصرف ترین تجهیزات روشنایی در صنایع داخلی می باشد که در وندور لیست نفت و گاز اسم آن را نیز می توان مشاهده نمود.
با این حال شرکت مازی نور تنها اقدام به تولید مهتابی باکالیت ضد انفجار نموده است و در صورت نیاز به مهتابی های فلزی باید به سراغ برندی دیگر رفت.

مهتابی ضد انفجار چینی:
مهتابی ضد انفجار وارم:
محصولات واروم (ساخت کشور چین) از جمله مهتابی های EX آن، مدت زمان زیادی نیست که در صنایع کشور ما جای خود را باز کرده است ولی به علت کیفیت ممتاز آن روز به روز استفاده ی آن در صنایع مختلف گسترده تر گردیده است. محصولات این شرکت دارای گواهی ATEX و گواهی بین المللی IECEX می باشد. همچنین در کشورهای حوزه ی خلیج فارس این کمپانی نمایندگی های متعدد دارد.

مهتابی ضد انفجار ایتالیایی:
-مهتابی پالازولی Palazoli
فقط در نوع فلزی تولید می گردد که می توان از آنها در ZONE 1-2 و در ZONE 2  اسفاده کرد. محصولات پالازولی همگی دارای گواهینامه اتکس و استاندارد های بین المللی برق اروپا هستند. این مهتابی در سایز های ۱۸*۱/ ۱۸*۲/ ۳۶*۱/ ۳۶*۲ موجود و قابل ارائه هستند.

2-مهتابی کرتم (CORTEM)
این مهتابی جزء محبوب ترین تجهیزات روشنایی در جهان می باشد به گونه ایی که در سراسر نقاط جهان در صنایع حساس حضور این مهتابی را می توانید مشاهده نمایید و در انواع فلزی و پلاستیک فشرده تولید می شود. این مهتابی در صنایع داخلی نیز بسیار پر استفاده می باشد و در وندور لیست شرکت نفت ایران نیز وجود دارد. تنها عیب آن نسبت به محصولات مشابه قیمت بالای آن می باشد، که با توجه به کیفیت بسیار بالای آن می توان چشم پوشی کرد.برای اطلاعات بیشتر و تنوع محصول به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

مهتابی آلمانی(CEAG)
این مهتابی ساخت کشور آلمان می باشد و بارها در صنایع داخلی مورد استفاده قرار گرفته. با اطمینان خاطر می توان از این مهتابی در محیط های ZONE 1 -2  استفاده نمود.این محصول دارای گواهینامه و استاندارد های بین المللی برق اروپاست.

توضیحات اجمالی اجزاء درونی:


1-مهتابی ضد انفجار قاب
قاب مهتابی ضد انفجار یا همان مهتابی های ضد جرقه، با توجه مقدار گاز موجود در فضا دسته بندی می شوند که منظور همان zone ها در ناحیه های انفجاری می باشند.
این شرکت با واردات انواع قاب مهتابی ضد انفجار توانسته است است، کلیه نیاز های صنایع را در کلیه zone ها پوشش دهد.
 
2-بالاست الکترونیکی ضد انفجار
بالاست االکترونیکی سبب راه اندازی نرم  تجهیز می شود، و همچنین در کلید زنی های متعدد سبب طول عمر مهتابی می گردد. این تجهیز باید به گونه ایی طراحی گردد که تحمل شرایط بحرانی کاهش و افزایش ولتاژ و همچنین افزایش و کاهش دما را داشته باشد.بالاست های الکترونیکی ضد انفجار می باست از ایجاد هرگونه جرقه ممانعت به عمل آورند ضمن اینکه از بالا رفتن دمای بالاست جلوگیری کنند.
شرکت زونیکس با وارد کردن انواع بالاست الکترونیکی ضد انفجار، گامی دیگر در مرتفع کردن صنایع حساس کشور برداشته است.

مهتابی ضد انفجار
ضد انفجار
مهتابی
مهتابی با کالیت ضد انفجار
مهتابی با پلاستیک فشرده
مهتابی ضد انفجار مازی نور
مهتابی ضد انفجار وارم
مهتابی ضد انفجار ایتالیایی
مهتابی آلمانی سیاگ
مهتابی ضد انفجار کرتم
مهتابی پالازولی
قاب مهتابی ضد انفجار
بالاست الکترونیکی ضد انفجار
Cortem
Ceag
Mazi noor
Varem
Explosion proof light


اطلاعات تماس

02133923245 , 09123002518
ایران لاله زار جنوبی پاساژ نور طبقه دوم پلاک 13

http://deltasanaat.com

نوع : رایــگان

ثبت : 1397/04/06

انقضا : 1398/03/14
منقضی
اعتبار این آگهی تمام شده است

صفحه مشخصات

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : صنعت / برق صنعتی

نظرات


توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید